GS-premier pr. 25.03.14

Fullstendig liste: www.royalura.com   

GS-CUP:  www.gordonsetterklubben.no

 

AK-PREMIER

 

GS Svartvatnets Cora Junkerens Dina- Svartvatnets Mr.X NO48611/10 Svein Morten Laugsand 2.AK
GS Rypedalen`s Kaja Rørosvidda`s Tzarek - Rypedalen`s 17.mai NO31848/11 Thomas Bull Enger 2.AK
GS Tipptoppers A-Foxy Lady Sundowner`s Vain - Bossumskogens Lapplisa NO40225/11 Birger Hermansen 2.AK
GS Svartskåras Black Hunter Kråklifjellet`s Uno - Svartskåras Salsa NO33675/11 Yngve Johan Kleppang 2.AK + 2.AK
GS Taro                                                              NO33003/12  Espen Johnsen     1.AK
GS Steinådalens Folla   15880/08 Bjørn Dahl/Oddrun Grande Dahl 2.AK
GS Hammarkleiva`s Izzy   NO52012/10 Inger Lise Brøndbo/Svein Erik Kjølstad 3.AK
GS Langsifjellets Tattico Diego     Gunn Ingebretsen/Thor Bernhard Sagland 1.AK
GS Bossebøen`s Lotta     Egil Åsli 2.AK
GS Zettertjärns Quaxig     Kenneth Bjørnstad 2.AK
GS Fjellhvils Tiril     Ina R Bjerkestrand/Marit R Bjerkestrand 3.AK
GS Langsundets Fløya Finnvola`s Kid - Langsundets Lille-Ti NO48033/09 Lars-Thomas Nordkild 1.AK
GS Høgtinden`s Perle-Felicia   05636/06 Geir Vidar Haugen 2.AK

 

GS Evjegaarden`s Bjørk Børgsjiten`s Dått No - Evjegaarden`s Cassandra NO44871/11 Andreas Gomo Leistad 1.AK
GS Patjanen`s Black Beauty Finnvola`s Kid - Patjanen`s Santa-Inez SE32933/2011 Line Jonsen Kvilstad/Terje Kvilstad 3.AK
GS Porsangervidda`s Black Hunter Kimi - Kvænangsfjellet`s Thea NO36260/12 Harry Arnold Hansen 1.AK
GS Langsifjellets Tattico Diego Dovrefjellet`s Lucky - Krutrøykens Missan NO48899/11 Gunn S Ingebretsen/Tor B Sagland 1.AK + 2.AK
GS Mountaineer`s Gilda Finnvola`s Tsar - Mountaineer`s Della S30203/2009 Thor Harald Foss 2.AK + 2.AK
GS Zettertjärns Nichiara Imingens Jz Bajas - Zettertjärns Häkza SE43860/2010 Ørjan Jakobsen 3.AK
GS Flørli`s Roxy Gordvalls Mentor - Hovdmyra`s Ixi NO37857/11 Andre Bognø Kvalem 2.AK
GS Patjanen`s Black Granit Rippy`s Tex - Patjanen`s Santa-Inez S10805/2008 Inge Fimreite 3.AK
GS Kalvsjølia`s Jerva Kalvsjølia`s Turbo - Knallbekken`s Tyri III NO52871/10 Carl Georg Ramstad/Tore Aune 2.AK
GS Rørosviddas Cera F Rørosviddas Tzarek - Rørosviddas Turte NO35935/10 Pål Morten Holden 1.AK
GS Zettertjärns Qajza Resdalen`s Rotax - Zettertjärns Ditzie Mimsdotter SE62041/2011 Kenneth Løfald Bjørnstad 2.AK
GS Kvannildalens Gry The Great Mortenfjellet`s Keano - Mountaineer`s Darcie SE13868/2011 Wanda Eliasson 2.AK
GS Finnvola`s Blues At Sunrise Langsuas Boss - Finnvola`s Tiri II NO33707/10 Solfrid Fagerbekk 2.AK
GS Stetinden`s Sir Julius Storm Åens Yachthoin - Ardeck`s Miss Connie NO56279/11 Stig Kokkvold 3.AK
GS Riskammens Tt Vilje   NO58324/10 Arild Lundberg 2.AK
GS Kråklifjellet`s Niila Langsuas Cæsar - Kråklifjellet`s Diba NO32171/09 Bjørn Bjørgen 1.AK
GS Idrefjällens Champ Bashammeren`s Chammo - Idrefjällens Zamba S19335/2009 Kjetil Nilsen 1.AK
GS Åshöjdens Insp Fram Imingens Ek Elle-Gant - Åshöjdens Camaron SE22294/2011 Hege Nybakk/Kjell Arne Odlolien 2.AK
GS Aasrabben`s Ada V`joop Du Marais De La Gordonniere - Aasrabben`s Rimi II NO39726/10 Trond Bertil Aaseth 2.AK
GS Tg Buzz Imingens Trønder Trøkk - Trollheimens Ronja 11571/08 Marius Jørve Arnesen 3.AK
GS Klettkovens Vesla Imingens Ek Elle-Gant - Klettkovens Søss NO30340/11 Roald Fjæraa 1.AK
GS Varangerviddas La Dolce Vita Wiscombe Benromach - Sølvfarmen`s Tara NO42463/09 Henriette Hansen og Halvor Asper 2.AK
GS Åshöjdens Grand Lady Storsteinens Galante Gant - Åshöjdens Camaron SE20911/2012 Endre Nilsen 2.AK
GS Porsangervidda`s Black Lord Kimi - Kvænangsfjellet`s Thea NO36261/12 Tom Lundberg 2.AK
GS Bjørklitoppens Alvin Langsundets Faun - Huldrefjellets Diva Tc NO45085/10 Andreas Bjørn/Tron B Halvorsen 3.AK
GS Femundhunds Isa Steinådalens Trym - Rokka NO56214/11 Ole Kristian Ruud 1.AK
GS Vinjevegen`s Rihanna Imingens Ek Elle-Gant - Terningas Tussi NO32963/11 Frank Rønningen 1.AK
GS Zettertjärns Qaxzig Resdalens Rotax - Zettertjärns Ditzie Mimsdotter SE62045/2011 Kenneth Løfald Bjørnstad 1.AK
GS Femunhunds Prins Steinådalens Trym - Rokka NO56213/11 Hans Christian Nordvik/Berit Rise 1.AK
GS Femunhunds Humla Steinådalens Trym - Rokka NO56216/11 Knut Østmo/Berit Rise 2.AK
GS Dorris       1.AK
GS Porsangervidda`s Black HunterKimi - Kvæanangsfjellet`s TheaNO36260/12Harry Arnold Hansen2.AK

VK-PREMIER

 

GS Resdalen`s Rypi V`joop Du Marais De La Gordonniere - Soknahåggån`s E Shira 22632/06 Bjarne Engen 1.VK kval + 3.VK semi
GS Klettkovens Shira Imingens Bh Gær Go - Klettkovens Tausa III 10491/08 Jim Pedersen 1.VK m/CK kval
GS Langsundets Ville Finnvola`s Kid - Langsundets Lille-Ti NO48036/09 Marius og Mona Akkervik 1.VK m/CK kval
GS Mountaineers Henke Larsson Imingens Jz Del Piero - Mountaineer`s Della SE19701/2010 CAmill Riise og Roland Strige 4.VK kval
GS Bjørgsjitens Diero Whiskey River`s Lucky Luke - Zettertjärns Santi Av Andøya 23327/08 Gunnar S Marthinsen 5.VK kval
GS Huldrefjellets Tessie Tc II Gordvalls Charm - Junkerens Tussa 04071/06 Elin Nesse og Anders Knutsen 6.VK kval
GS Magda Finnvola`s Zico - Varangervidda`s Hulda 14245/07 Edgar Henriksen 1.VK kval Exit + 1.VK finale
GS Solheimfjellets Brando Kvænangsfjellet`s Kyros - Brøtteberget`s Bella NO34088/09 Bjørn Pahlm 3.VK kval + 4.VK finale
GS Furukammens Oda Rippy`s Tex - Børgsjitens Bixie NO35853/09 Torill og Per Hartwig 3.VK kval
GS Langsuas Boss Whiskey River`s Lucku Luke - Åshöjdens Petra NO47918/09 Gudmund Wadahl 6.VK kval
GS Imingens Ek Elle-Gant Robin`s Kjell - Imingens Br Ellevill 24300/08 Wenche Porsanger 1.VK m/CK
GS Sarabakk`s Scott   NO46124/09 Hans Andreas Øygarden/Lars Ådne Arnesen 2.VK kval
GS Svartbekken`s Roxi   24124/08 Kai Ivan Sterten 2.VK kval
GS Langsuas Boss     Gudmund Wadahl 2.VK
GS Cinta Max - Bualias Sensi 19671/06 Berit Riise og Knut Østmo 2.VK finale
GS Mountaineer`s Henke Larsson   SE19701/2010 Camilla Riise og Roland Strige 1 .VK kval
GS Sarabakks Scott   NO46214/09 Hans A Øygarden/Lars Ådne Arnesen 6.VK kval
GS Langsundets Ville Finnvola`s Kid - Langsundets Lille Ti NO48036/09 Mona og Marius Aakervik 2.VK+3.VK kval
GS Åens G. Blackie   DK09372/2006 Arild Dahl 2.VK kval
GS Mountaineer`s Henke Larsson Imingens Jz Del Piero - Mountaineer`s Della SE19701/2010 Camilla Riise og Roland Strige 4.VK kval
GS Trixie Finnvola`s Kid - Oda Av Nassa 20584/08 Kristin og Eskild Bothner 6.VK kval
GS Klettkoven`s Shira Imingens Bh Gær Go - Klettkovens Tausa III 10491/08 Jim Pedersen 3.VK kval + 2.VK finale
GS Bjørklitoppen`s Madonna Kvænangsfjellet`s Kyros - Huldrefjellets Diva Tc 18300/07 Elin og Sverre Andersen 1.VKm/CK kval+1.VK kval + 3.VK finale
GS Imingens Ek Elle-Gant Robin`s Kjell - Imingens Br Elleville 24300/08 Wenche Porsanger 1.VK m/CK kval+3.VK kval
GS Resdalen`s Rypi V`joop Du Marais De La Gordonniere - Soknahåggån`s E Shira 22632/06 Bjarne Engen 5.VK finale
GS Reisavannets Rio   NO54573/08 Ivan Severinsen 3.VK kval
GS Egon     Jim Rune Øyum Pedersen 2x1.VK kval
GS Bukkafjellets Fauna     Arild Dahl 2.VK kval

 

GS Glitresjøen`s Mia Åshöjdens Cowboy - Gltresjøen`s My NO38193/09 Sten Gunnar Pedersen 3.VK kval
GS Oda Av Nassa   11184/04 Eidun Søderholm 1.VK kval
GS Glitresjøen`s Aron Åshöjdens Cowboy - Glitresjøen`s My NO38192/09 Kjell Rhoden 4.VK kval

UK-PREMIER

 

GS Hattlias Mor Sin Vovve Svartvatnets Mr.X - Ryheimen`s Black Connie NO31979/13 Harald I Mathisen/Ronny Knutsen 1.UK + 2.UK
GS Luca Duke - Luna NO47604/12 Frank Westvik 2.UK
GS Høgtinden`s Eika-Takira Taiko - Høgtinden`s Perle-Felicia NO54582/12 Geir-Vidar Haugen 1.UK
GS Jimbalayas Balto Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira NO35777/13 Gøran Larsen 2.UK
GS Rypebrinken`s Wargo Rypebrinken`s Lord Moc - Luna NO54986/12 Håvard Rødsjø 1.UK
GS Gullura`s Shana Blåstøyten`s Pelle - Trixie NO44310/13 Gøran Helgesen 1.UK
GS Bjørklitoppens Dino Faksfjellet`s Torden - Bjørklitoppens Madonna NO50943/12 Bernt Qvarstein 2.UK + 2.UK
GS Stetinden`s Tess Blåstøyten`s Pelle - Ardec`s Miss Connie NO30577/13 Eivind Jakobsen 2.UK
GS Kottumlias Aika Imingens Ek Elle-Gant - Tysvika`s Mira NO37474/13 Marianne Myrmo 2.UK
GS Furukammens Pernille Taiko - Børgsjitens Bixie NO37034/13 Torill og Per Hartwig 3.UK
GS Langvatnet`s Wilma Stella   NO49134/12 Knut Reed 1.UK
GS Trollvidda`s Mysil Bergsprekken   NO44274/12 Elisabeth Selnes/Ole Marius Sæter 2.UK
GS Røverskogens Carmen Femundhunds Tjappo - Svartvatnets Ti-Ri NO35048/13 Knut-Arne Tufte 2.UK
GS KlettkovensAya Taiko - Klettkovens Tuula NO31208/13 Emil Ottosen 2.UK
GS Tømmeråsen`s Tina     Svein Solbakken 3.UK
GS Luca   NO47604/12 Frank Westvik 1.UK
GS Bjørklitoppens Ask   NO50944/12 Ena Anja Hermansen 2.UK+2x1.UK
GS Bukkafjellets Bn Nike   NO44930/12 Arild Dahl 2.UK
GS Itza`s Svaipa   NO52923/12 Anne Maj Krogh 3.UK+1.UK
GS Rypebrinken`s Wargo Rypebrinken`s Lord Moc - Luna NO54986/12 Håvard Rødsjø 2.UK + 2.UK+2.UK
GS Zettertjärns Unique Chablis Langsundets Faun - Zettertjärns Häkza SE19266/2013 Trine Frøseth Nielsen 3.UK
GS Tøfteaasen`s Shakira   NO48793/12 Stig Valstad/Ailin Wigelius 1.UK
GS Kaisa Finnvola`s Kid - Oda Av Nassa NO38680/12 Harald Andresen 3.UK
GS Kvænangsfjellet`s Luna Kimi - Kvænangsfjellet`s Ilja NO31055/13 Pål Anders Wang 1.UK+2.UK
GS Itza`s Kompis Langsundets Nero - Tindfotens Itza NO52918/12 Siri Kristine Knudsen 3.UK
GS Wilma Vicky   NO40289/12 Steinar Stenslie 1.UK
GS Kaisa Finnvola`s Kid - Oda Av Nassa NO38680/12 Harald Andresen 2.UK
GS Varangerviddas Helga Hurra Fjellet`s Troy - Magda NO37650/12 Edgar Henriksen/Gunnar Rørstad 1.UK + 1.UK
GS Bjørklitoppens Dino   NO50943/12 Bernt Qvarstein 2.UK + 2.UK
GS Kenya Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira NO35781/13 Roger Tømmerhollen 3.UK
GS Kaiser Finnvola`s Kid - Oda Av Nassa NO38677/12 Daniel Valan Nilsen 3.UK + 3.UK+1.UK
GS Langvatnet`s Emma   NO49133/12 Rune Kjensberg 1.UK
GS Klettkovens Ludvig   NO31206/13 Jo Aleksander Johansen 3.UK
GS Svartbekken`s Cree Egon - Svartbekken`s Roxi NO40102/12 Kai Ivan Sterten 2.UK
GS Jimbalayas Zeta Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira NO35780/13 Jim Pedersen 2X1.UK

 

GS Evjegaarden`s Brea Faksfjellets Torden - Evjegaardens Happy Siba NO46121/12 Tom Erik Øygard 1.UK
GS Bjørklitoppens Ask Faksfjellet`s Torden - Bjørklitoppens Madonna NO50944/12 Ena Anja Hermansen og Stig Rabben 1.UK + 1.UK
GS Zttertjärns Sinja Taiko - Zettertjärns Bleika Ionasdotter SE32707/2012 Dag Ove Johansen/Kathrine Johansen 2.UK + 1.UK
GS Jimbalayas Black J Kiwi     Lars Ludvigsen 3.UK
GS Kråklifjellet`s Benn Zettertjärns Duke - Kråklifjellet`s Jerva NO56653/12 John Larsen 2.UK
GS Langvatnet`s Wilma Stella Faksfjellet`s Torden - Kråklifjellet`s Niila NO49134/12 Knut Reed 2.UK
GS Trollvidda`s Mysil Bergsprekken   NO44274/12 Elisabeth Selnes/Ole Marius Sæter 2.UK
GS Nymarken`s Pax Idrefjällens Doc Holliday - Nymarken`s Karla DK00281/2013 Per Gunnar Svendsen 3.UK
GS Røsholhøgda`s Samba Gordvalls Mentor - Trollheimens Lizzi NO56012/12 Jan Skrove 3.UK
Gordon setter     61 poeng Nr 1 og Norgesmester
Irsk setter     54 poeng Nr 2 og NM sølv
Engelsk setter     41 poeng Nr 3 og NM bronse
Breton     29 poeng Nr 4
Pointer     23 poeng Nr 5
Strihåret Vorsteh     16 poeng Nr 6
Korthåret Vorsteh     10 poeng Nr 7
IS G-Tjikkom Av Miessevarri Indus - Vieksa`s Vilja Ronny Jørgensen 29 poeng Nr 1 Individuelt 6 Championatpoeng
GS Mountainners Henke Larsson Imingens Jz Del Piero - Mountaineers Della Camilla Rise og Roland Strige 24 poeng Nr 2 Individuelt 5 Championatpoeng
ES Slottvidda`s I M Tuva Ørnsnipa`s Clint - Slottvidda`s I M Tyra Håvard Dekkerhus 21 poeng Nr 3 Individuelt 4 Championatpoeng
GS Egon Langsundets Faun - Ez Mira Jim-Rune Øyum Pedersen 21 poeng Nr 3 Individuelt 4 Championatpoeng
GS Klettkovens Shira Imingens Bhh Gær Go - Klettkovens Tausa III Jim Pedersen 16 poeng Nr 5 Individuelt 2 Championatpoeng