Premierte GS høyfjell vinter 2015

Info fra www.gordonsetterklubben.no  (Her finner du fullstendig liste)

GS-Cup Vinter 2015 (Utdrag fra www.gordonsetterklubben.no )

Endringer i toppen!  Oppdatert 15.04.2015

I VK-cupen har nå Jimbalayas Kenya (Roger Tømmerholen) overtatt ledelsen med 19 poeng. Bjørklitoppens Madonna (Sverre Andersen) er nummer to med 17 poeng. Tredjeplassen er delt mellom Mountaineers Henke Larsson (Camilla Riise og Roland Strige) og Klettkovens Shira (Jim Pedersen) med 14 poeng. 

I AK-cupen leder fortsatt Jimbalayas Kenya (Roger Tømmerholen). Hun har 18 poeng. Ny hund inn på andreplass er Rypebrinkens Wargo (Håvard Rødsjø). Wargo har 13 poeng. Tredjeplassen på lista innehas av Jimbalayas Balto (Gøran Larsen) med 12 poeng.

I UK-cupen leder Gulluras Shana (Gøran Helgesen) med sine 27 poeng. Krabbenesmyras Copper (Gunnar Marthinsen) har overtatt andreplassen med 19 poeng. Kj App av Rastarkalv (Wenche Porsanger) er på tredje med 18 poeng.


 


 

JAKTPRØVERESULTATER - ROYALURA>>>


*HVFHK`s VESTERÅLSPRØVE 14- OG 15/2-2015:
GS Klettkovens Shira 10491/08 Jim Pedersen 3.VK kval
*KJFF`s PRØVE PÅ RINGVASSØYA/VANNØYA 14- OG 15/2-2015:
GS Jimbalayas Kenya Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira NO35781/13 Roger Tømmerholen 2.AK
*MIDT-TROMS FHK`S SENJAPRØVE 21.- OG 22.FEBRUAR 2015:
GS Jimbalayas Kenya Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira NO35781/13 Roger Tømmerholen 2.AK + 2.AK
*STJØRNA JFF`S FOSENPRØVE ÅFJORD 21.- OG 22.FEBRUAR 2015:
GS Åens G Blackie Troldmarkens Applaus - Åens Una DK09372/2006 Arild Dahl 1.VK m/CK kval
GS Zettertärns Qaxig Resdalen`s Rotax - Zettertjärns Ditzie Mimsdotter SE62045/2011 Kenneth Løfald Bjørnstad 2.VK m/res cacit finale
GS Zettertjärns Unique Chablis Langsundets Faun - Zettertjärns Häkza SE19266/2013 Trine Frøseth Nielsen 2.AK
GS Rypebrinken`s Wargo Rypebrinken`s Lord Moc - Luna NO54986/12 Håvard Rødsjø 2.AK
GS Mountaineer`s Hollywood Imingens Jz Del Piero - Mountaineer`s Della SE19692/2010 Kjersti Singsaas og Rolf Bye 2.AK
*SOGN OG FJORDANE JFF`S GAULARFJELLPRØVEN 27/2 TIL 1/3-2015:
GS Furukammens Pernille NO37034/13 Torill Hartwig 2.UK
GS Imingens Jf Mayhem Langsundets Faun - Imingens Bh Jippi-Ja NO30952/10 Rune Skeie og Anne Kimberly Tvedt 4.VK
*NVK AVD HEDM/OPPL`S VINJEVEIPRØVE 28/2 OG 1/3-2015: (Søndag avlyst pga uvær)
GS Bossumskogens Lapplisa Tl Birk - Ratcha 10855/06 Birger Hermansen 2.VK
*TROMSØ HK FUGLEHUNDGRUPPESTROMSØPRØVE 28/2 OG 1/3-2015:
GS Stegjefjellets Targa II Klettkovens Karikatur - Darag`S E Keweenaw NO34544/10 Maja Kolsum/Simon Kolsum 1.VK kval
GS Jimbalayas Balto Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira NO35777/13 Gøran Larsen 2.AK +2.AK
GS Krabbenesmyras Coffee Børgsjiten`s Diero - Zettertjærns U-Flax NO48222/13 Rune Pedersen 1.UK + 2.UK
GS Jimbalayas Kenya Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira NO35781/13 Roger Tømmerholen 1.AK + 2.AK
GS Jimbalayas Zeta Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira Jim Pedersen 2.AK
GS Vardemyras Luna Atle Steinbakk 3.AK
GS Buskogens Dtt Raija Ronny Salamonsen 2.AK
GS Krabbenesmyras Copper Gunnar Marthinsen 1.UK
GS Krabbenesmyras C-Mei Karl Petter Johansen 1.UK
*ROGALAND FUGLEHUNDKLUBB`S SIRDAL I PRØVE 28/2 OG 1/3-2015:
GS Furukammens My Taiko - Børgsjitens Bixie NO37031/13 Astrid Weider Ellefsen 3.UK
*AGDER FHK`S HOVDEN 1-PRØVE 6.- TIL 8.MARS 2015:
GS Ullrik Gaute Kyllingstad 2.UK
GS Lilleskogens Lykke Leif Morten Songe 1.UK
GS Trixie Eskild og Kristin Bothner 2.VK kval + 2.AK
GS Langsifjellets Tattico Diego Gunn Ingebretsen 2.VK kval + 2.VK finale
*NAMDAL FHK`S NAMDALSPRØVE 7.- OG 8.MARS 2015:
GS Langsundets Ville Finnvola`s Kid - Langsundets Lille-Ti NO48036/09 Marius og Mona Aakervik 2.VK kval
GS Børgsjitens Era V`mets Du Marais De La Gordonniere- Børgsjitens Anni 25924/07 Svein Erik Kjølstad/Inger Lise Brøndbo 3.VK kval
GS Rypebrinkens Wargo Rypebrinken`s Lord Moc - Luna NO54986/12 Håvard Rødsjø 2.AK
GS Steinådalens Folla Rippy`s Tex - Finnvola`s Bjøra 15880/08 Bjørn Dahl 2.AK
GS Harry V`mets Du Marais De La Gordonniere - Stjernetoppens Stella NO40456/11 Anita Inderdal 1.AK
*NORD-TROMS FHK`S ARNØYAPRØVE 7.- OG 8.MARS 2015:
GS Jimbalayas Kenya Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira NO35781/13 Roger Tømmerholen 2.VK kval
GS Krabbenesmyras C-Mei Børgsjitens Diero - Zettertjärns U-Flax NO48228/13 Karl Petter Johansen 3.UK
GS Krabbenesmyras Canto Børgsjitens Diero - Zettertjärns U-Flax NO48226/13 Daniel Larsen/Karl-Petter Johansen 3.UK
*HARSTAD OG VESTERÅLEN FHK`S LOFOTPRØVE 7.- OG 8.MARS 2015:
GS Jimbalayas Balto Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira NO35777/13 Gøran Larsen 1.AK
*HALLINGDAL FHK`S HEMSEDALSPRØVE 13.- TIL 16.MARS 2015:
GS Ynglesdalens Nansen Boss Åshöjdens Xantos - Vengedalen`s Zara NO52667/13 Staffan Bye 3.UK
GS Junkerens Raisa Langsundets Galggo - Huldrefjellets Tessie Tc II NO53200/11 Elin Nesse 2.AK+2.AK
GS Rypedalen`s Biff Rørosvidda`s Tzarek . Rypedalen`s 17. Mai NO31843/11 Morten Gilhuus 5.VK kval + 6.VK finale
*NORSK BRETON KLUBBS PRØVE I ÅLEN 13.- TIL 15. MARS 2015:
GS Mountaineers Hollywood Imingens Jz Del Piero - Mountaineer`s Della SE19692/2010 Kjersti Sngsaas og Rolf Bye 2.AK
GS Kråklifjellets Benn Zettertjärns Duke - Kråklifjellet`s Jerva NO56653/12 John Larsen 1.AK
GS Svartbekken`s Orry Klettkovens Karikatur - Finnvola`s Shakira 24120/08 Kai Ivan Sterten 1.AK
GS Kj App Av Rastarkalv Imingens Ek Elle-Gant - Fjellhvil`s Tiril NO44611/13 Wenche Porsanger 1.UK
GS Åens Be Happy Svartvatnets Mr.X - Åens Gina DK07332/2013 Geir Morten Søgård 2.UK
GS Stetinden`s Sir Julius Storm Åens Yachthoin - Ardeck`s Miss Connie NO56279/11 Stig Kokkvold 2.AK
GS Kvannildalens Izadora Imingens Ek Elle-Gant - Mountaineer`s Darcie SE40240/2012 Wanda Eliasson 2.AK
*Kr.sund/No.møre JFF`S SMØLAPRØVE 14.- OG 15.MARS 2015:
GS Fjellhvil`s Tiril NO43447/09 Ina Bjerkestrand/Marit Bjerkestrand 2.AK
*INN-TRØNDELAG FHK`S VERDALSPRØVE 14.- OG 15.MARS 2015:
GS Finnvola`s Pater Børgsjitens Dått No - Finnvola`s Lilly NO32633/11 Frode Winge 2.AK
*BODØ JFF`S SALTFJELLPRØVE 14.- OG 15.MARS 2015:
GS Hattlias Mor Sin Vovve Svartvatnets Mr.X-Ryheimens Black Connie NO31979/13 Ronny Knutsen 3.AK
GS Gullura`s Shana NO44310/13 Gøran Helgesen 1.UK
GS Zettertjärns Silba SE32706/2012 Gunnar Skår 2.AK
GS Klettkovens Tuula NO47289/09 Roald Fjæraa 1.VK kval
*OFOTEN FHK`S BJERKVIKPRØVE 14.- OG 15.MARS 2015:
GS Bjørklitoppen`s Speedy Steinar Meleng 2.VK
*VESTLANDET FHK`S FILEFJELLPRØVE 20.- TIL 22.MARS 2015:
GS Imingens Jf Mayhem Langsundets Faun - Imingens Bh Jippi-Ja NO30952/10 Rune Skeie og Anne Kimberly Tvedt 3.VK kval
*V FHK SØR-NORSK UNGHUNDMS FILEFJELL 21.- OG 22.MARS 2015:
GS Lilleskogens Lykke Milomix Bolt - Østjylland`s Pb Fie NO41799/14 Leiof Morten Songe 3.UKK kval
*TELEMARK FHKS RJUKANPRØVE 20.- TIL 22. MARS 2015:
GS Svartskåras Black Hunter Kråklifjellet`s Uno - Svartskåras Salsa NO33675/11 Nina Olsen/Thor Erik Løfgren 2.AK
GS Rypedalen`s Camilla Solheimfjellets Brando - Rypedalen`s 17.mai NO34350/12 Thomas Bull Enger 1.AK
GS Heirumsdalen Bruno M Zico - Månafossen`s Maja NO49698/13 Vegar Herheim 1.UK
*TROMSØ FUGLEHUNDKLUBBS PRØVE 20.- TIL 22. MARS 2015:
GS Nicko Gordvalls Hislo - Dina 14455/04 Eskild og Kristin Bothner 1.VK kval
GS Bjørklitoppens Madonna Kvænangsfjellets Kyros - Huldrefjellets Diva Tc 18300/07 Elin og Sverre Andersen 2.VK kval
GS Mountaineer`s Henke Larsson Imingens Jz Del Piero - Mountaineers Della SE19701/2010 Camilla Riise og Roland Strige 3.VK kval
GS Jimbalayas Zeta Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira NO35780/13 Jim Pedersen 1.AK
GS Itza`s Roy Langsundets Galggo - Tindfotens Itza NO47182/09 Hugo Johnsen 2.AK
GS Krabbenesmyras Copper Børgsjitens Diero - Zettertjärns U-Flax NO48223/13 Gunnar Sigbjørn Marthinsen 1.UK
*ROGALAND FHK`S SIRDAL II-PRØVE 20.- TIL 22.MARS 2015:
GS Ullrik Kråklifjellet`s Uno - Vardemyra`s Kira NO53869/13 Gaute Kyllingstad 2.UK
*MØRE OG ROMSDAL FHK`S TROLLHEIMSPRØVE 21.-OG 22.MARS 2015:
GS Resdalen`s Rypi V`joop Du Marais De La Gordonniere - Soknahåggån`s E Shira 22632/06 Bjarne Engen 1.VK m/CK kval + 6.VK finale
GS Zettertjärns Varri Basile Du Clos De La Capitainerie - Zettertjärns Bleika IonasdotterSE43253/2013 Willy Trehag 1.UK
*RØROS JFF`S PRØVE PÅ RØROS 21.- OG 22. MARS 2015:
GS Finnvola`S Storm Børgsjitens Dått No - Finnvola`s Lilly NO32634/11 Nils Martin Sellgren 2.AK
*RANA JFF`S PRØVE I MO I RANA 21.- OG 22. MARS 2015:
GS Jimbalayas Black Kiwi NO35779/13 Lars Ludvigsen 2.AK
GS Zettertjärns Silba Gunnar Skår 1.AK
GS Gulluras Shana Gøran Helgesen 1.UK + 2.UK
*HED-OPP FHK`S ESPEDALSPRØVE 21.- OG 22. MARS 2015:
GS Krabbenesmyras B-Odine NO43763/11 Steinar Bøe 3.VK
*ROMERIKE FHK`S FEMUNDPRØVE 21.- OG 22. MARS 2015:
GS Idrefjällens Champ Bashammeren`s Chammo - Idrefjellens Zamba S19335/2009 Kjetil Nilsen 2.VK kval
GS Åens Be Happy Svartvatnet`s Mr.X - Åens Gina DK07332/2013 Geir Morten Søgård 2.UK + 1.UK
GS Trollheimens Elvira Fjeldåsen`s Bono - Trollheimens Frigg NO48361/13 Trond-Erik Fjeld 2.UK + 2.UK
GS Femundhunds Prins Steinådalens Trym - Rokka NO56213/11 Hans Christian Nordvik/Knut Østmo 2.VK finale
GS Åshöjdens Insp FRam Imingens Ek Elle-Gant - Åshöjdens Camaron SE22294/2011 Hege Leigland Nybakk 1.AK
GS Storsteinens Fia Imingens Ek Elle-Gant - Terningas Frøy NO39233/10 Jan Henrik Trøen/Jens Anders Oustad 2.AK
GS Hardhausens Floyd Hurra Fjellet`s Troy - Budalen`s Ragna Rokk NO48660/12 Fredrik Weberg-Larsen 2.AK
GS Røverskogens Tello Femundhunds Tjappo - Svartvatnets Ti-Ri NO35044/13 Bjørn Magne Lium 2.AK

*NM-LAG ANDØYA 26.MARS 2015:

GS Bjørklitoppen`s Madonna 18300/07 Sverre Andersen Nr 1. NM-Lag, Nr 1 individuelt

GS Klettkovens Shira 10491/08 Jim Pedersen Nr 1. NM-Lag, Nr 6 individuelt

GS Egon Nr 1. NM-Lag
*NM INDIVIDUELT ANDØYA 27.- TIL 29.MARS 2015:
GS Jimbalayas Kenya Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira NO35781/13 Roger Tømmerholen 2.VK kval
GS Lb Dorris Klettkovens Boy II - Bjørklitoppens Luna NO32821/11 Arve Jensen 5.VK kval
*EXIT-CUP ANDØYA 28.- OG 29.MARS 2015:
GS Jimbalayas Balto Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira NO35777/13 Gøran Larsen 1.VK m/CK kval
GS Mountaineer`s Henke Larsson Imingens Jz Del Piero - Mountaineer`s Della SE19701/2010 Camilla Riise/Roland Strige 4.VK kval + 2.VK finale
*HVFHK`S VANLIGE PRØVE PÅ ANDØYA 27.- TIL 29.MARS 2015:
GS Gullura`s Shana Blåstøyten`s Pelle - Trixie NO44310/13 Gøran Helgesen 1.UK + 1.UK
GS Krabbenesmyras Coffee Børgsjitens Diero - Zettertjärns U-Flax NO48222/13 Rune Pedersen 3.UK + 3.UK
GS Bukkafjellets Af Ask Langsundets Faun - Børgsjitens Arja NO32783/10 Steinar Pettersen 3.AK + 2.AK
GS Patjanen`s Black Beauty Finnvola`s Kid - Patjanen`s Santa-Inez SE32933/2011 Line J og Terje Kvilstad 2.AK
GS Høgtinden`s Eika-Takira Taiko - Høgtinden`s Perle-Felicia NO54582/12 Geir-Vidar Haugen 1.AK + 2.AK
*NISK AVD TRØNDELAGS TYDALSPRØVE 28.- OG 29. MARS 2015:
GS Stetinden`s Sir Julius Storm Åens Yachthoin - Ardeck`s Miss Connie NO56279/11 Stig Kokkvold 2.AK
GS Zettertjärns Varri Basile Du Clos De La Capitainerie - Zettertjärns Bleika
Ionasdotter SE43253/2013 Willy Trehag 2.UK
GS Kj App Av Rastarkalv Imingens Ek Elle-Gant - Fjellhvil`s Tiril NO44611/13 Wenche Porsanger 1.UK
*GUDBRANDSDAL FUGLEHUNDKLUBBS PRØVE 28.-OG 29.MARS 2015:
GS Rubben Li NO35189/14 Magnar Steen 3.UK
GS Kråklifjellet`s Niila NO32171/09 Bjørn Bjørgen 1.VK m/CK
*NAMDAL FUGLEHUNDKLUBBS LIFJELLPRØVE 10.- 12.APRIL 2015:
GS Sarabakks Lucifer Egon - Faksfjellet`s Terra NO37736/14 Lars Ådne Arnesen 2.UK
GS Bukkafjellet`s Bn Nike Ninjo - Åens G Blackie NO44930/12 Arild Dahl 2.AK
GS Akaheia`s Matti Børgsjitens Dått No - Ez Mira NO36830/11 Stian Furre 2.AK
GS Rypebrinken`s Wargo Rypebrinken`s Lord Moc - Luna NO54986/12 Håvard Rødsjø 3.AK + 1.AK
GS Endalshöjdens Billie Jean Langsundet`s Faun - Zettertjärns Blaze SE62298/2010 William Lysgård 2.AK
GS Finnvola`s Pater Børgsjitens Dått No - Finnvola`s Lilly NO32633/11 Frode Winge 1.AK
GS Lonbekken`s Z-Fart Egon - Børgsjitens Era NO39448/14 Alfred Olsen 3.UK
GS Arefjells Nemi Endalhöjdens Bono - Arefjells Mitza NO51201/13 Gunnar Gangstø 3.UK
GS Bukkafjellet`s Af Fauna Langsundets Faun - Børgsjitens Arja NO32790/10 Arild Dahl 1.VK m/CK kval
GS Arefjells Taiga Orko - Arefjells Frøya NO37393/09 Gunnar Gangstø 3.AK
GS Soknahåggån`s J Timoc Evjegaarden`s Titus - Resdalen`s Rypi NO47707/13 Vidar Berge 2.UK
GS Sarek Taiko - Solo NO57507/13 Roger Weiseth 2.UK
GS Evjegaarden`s Bjørk Børgsjitens Dått No - Evjegaarden`s Cassandra NO44871/11 Andreas Gomo Leistad 1.VK finale
*VEFSN JFF`S HATTFJELLDALPRØVE 10.-TIL 12.APRIL 2015:
GS Jimbalayas Black J Kiwi Lars Ludvigsen 2.AK + 2.AK
GS Hattlias Mor Sin Vovve (Svartvatnets Mr.X- Svartvatnets Dina) Ronny Knutsen 3.AK + 2.AK
GS Bjørklitoppens Missi Kjell Arne Antonsen 2.AK
GS Krabbstuas Zanto (Svartvatnets Mr.X-Svartvatnets Dina) Tom Roger Strøm 1.VK m/CK kval
*MERÅKER JFF`S PRØVE I MERÅKER 10.- TIL 12.APRIL 2015:
GS Viknasteggens A Pia NO35925/11 Kjell Arne Hestvik 2.AK
*BUSKERUD JFF`S GEILOPRØVE 10.- TIL 12. APRIL 2015:
GS Trixie Finnvola`s Kid - Oda Av Nassa 20584/08 Eskild og Kristin Bothner 1.VK kval
GS Glitresjøen`s Mia Åshöjdens Cowboy - Glitresjøen`s My NO38193/09 Sten Gunnar Pedersen 4.VK kval
GS Langsvolas Pia V`metz Du Marais De La Gordonniere - Krekahøgda`s BlackieNO47884/11 Jeanette Christiansen/Egil Kristiansen 2.AK
GS Zettertjärns Rejz Merkesdalens Pai - Zettertjärns U-Hell SE60841/2011 Hanne Fevik 2.AK
GS Fuglemyras Troja Norkampens Baloo - Fuglemyras Parma NO39497/09 Øyvind Olstad og Linn Hege Lium 3.AK
GS Rypedalen`s Biff Rørosvidda`s Tzarek - Rypedalen`s 17.mai NO31843/11 Morten Gilhuus 3.VK semi
GS Perle Taiko - Solo NO57511/13 Ola Lunden Nedrejord 2.UK
GS Trollheimens Edvard Fjeldåsen`s Bono - Trollheimens Frigg NO48355/13 Lars Dammen 2.UK
GS Buskogens Kira Taiko - Buskogens Aak Trixi NO55071/13 Bård Inge Skisaker 3.UK + 2.UK
GS Åens G. Trøbbel Åens V. Hunter - Norkampens H Pia II NO30449/14 Runar Myhrer Rueslåtten 2.UK
GS Tiurtoppers A- Foxy Lady Sundowner`s Vain - Bossunskogens Lapplisa NO40225/11 Birger Hermansen 1.AK
GS Rypedalen`s Kaja Rørosvidda`s Tzarek - Rypedalen`s 17.Mai NO31848/11 Thomas Bull Enger 2.AK
GS Tipi Finnvola`s Grieg - Fjellhvil`s Vicky NO31296/11 Børre Larsen 2.AK
GS Katfotåsen`s Vind De Vil Imingens Ek Elle-Gant - Lyngrabben`s Hera De Vil NO33937/13 Siw Magnussen 3.AK
*AGDER FUGLEHUNDKLUBBS NESHEIAPRØVE 10.-TIL 12.APRIL 2015:
GS Tytingens Bella Tarock`s Narvik - Viroa`s Turte NO38048/09 Gustav H Larsen 2.AK
GS Bjørklitoppens Dino Faksfjellet`s Torden - Bjørklitoppens Madonna NO50943/12 Bernt Qvarstein 2.AK
*ØSTERDAL FHK`S TOLGAPRØVE 11.- OG 12.APRIL 2015:
GS Idrefjällens Champ Bashammeren`s Chammo - Idrefjellens Zamba S19335/2009 Kjetil Nilsen 2.VK kval
GS Femundhunds Prins Steinådalens Trym - Rokka NO56213/11 Hans Christian Nordvik/Knut Østmo 3.VK kval
GS Viggadalens Only-One Åshöjdens Cowboy - Ardeck`s Miss Connie NO55508/09 Rune Carlsen 5.VK kval
GS Hagelsprutans Underbare Unique Storsteinens Zeniks - Hagelsprutans Quicka Qulan SE21944/2014 Kjell Bakken 3.UK
GS Ragg Bualia`s Rågg - Fjällbrudens Kora NO53988/12 Henry Aaseth 2.AK
GS Storsteinens Zeniks Imingens Ek Elle-Gant - Terningas Frøy NO39227/10 Johannes Nordvik og Mari Skogstad 2.AK
GS Åens Nemi Rippy`s Tex - Åens Odine DK22339/2007 Kai Johansen 3.AK
*MIDT-TROMS FHK`S ALTEVANNPRØVE 11.-OG 12-APRIL 2015:
GS Bjørklitoppens Lycke Porsangervidda`s Black Hunter - Bjørklitoppens Madonna NO44580/14 Elin Johanne Andersen 2.UK + 3.UK
GS Bjørklitoppens Divi Porsangervidda`s Black Hunter - Bjørklitoppens Madonna NO44583/14 Lars-Thomas Nordkild 3.UK + 1.UK
GS Krabbenesmyras Copper Børgsjitens Diero - Zettertjärns U-Flax NO48223/13 Gunnar Sigbjørn Marthinsen 3.UK + 1.UK
GS Patjanen`s Santa-Sofia Finnvola`s Kid - Patjanen`s Santa-Inez SE32931/2011 John H Benjaminsen 2.AK
GS Patjanen`s Black Beauty Finnvola`s Kid - Patjanen`s Santa-Inez SE32933/2011 Line Jonsen Kvilstad 3.AK + 1.AK
GS Stetinden`s Miss Troya Åens Yachthoin - Ardeck`s Miss Connie NO56282/11 Odd-Børre Eidnes 2.AK
GS Junkerens Irgo II Langsundets Galggo - Huldreveiens Tessie Tc II NO53190/11 Frank Gunnar Bjørn 3.AK
GS Bjørklitoppens Speedy Langsundets Faun - Huldrefjellets Diva Tc NO45084/10 Steinar Meleng 3.VK kval
GS Jimbalayas Kenya Bjørklitoppens Speedy - Klettkovens Shira NO35781/13 Roger Tømmerholen 3.VK kval + 4.VK finale
GS Klettkovens Shira Imngens Bh Gær Go - Klettkovens Tausa III 10491/08 Jim Pedersen 4.VK kval
GS Åshöjdens Grand Lady Storsteinens Galante Gant - Åshöjdens Camaron SE20911/2012 Endre Nilsen 5.VK kval + 3.VK finale
*MØRE OG ROMSDAL FHK`S STORLIDALSPRØVE 11.-OG 12.APRIL 2015:
GS Kj App Av Rastarkalv Imingens Ek Elle-Gant - Fjellhvil`s Tiril NO44611/13 Wenche Porsanger 1.UK
GS Zettertjärns Vanilla SE43256/2013 Trine Frøseth Nielsen 2.UK + 2.UK
GS Resdalen`s Alfa NO55900/10 Rune Kjerstad 1.AK + 3.AK
GS Kottumlias Aika NO37474/13 Marianne Myrmo 3.AK
GS Mountaineer`s Hollywood SE19692/2010 Kjerst Singsaas og Rolf Bye 3.AK
GS Røverskogens Tello NO35044/13 Bjørn Magne Lium 3.AK